Bornova Arçelik Servis 7-24 Hizmetinizde!

Konu Dışı DogushanBALCI

Arçelik kalitesine eş değer bir servis hizmeti ile karşınıza çıkıyor ve 10 yıllık deneyimlerimizi de siz değerli ürün kullanıcıları ile paylaşıyoruz. Yaptığımız çalışmalar bugüne kadar çok sayıda ürün kullanıcısını memnun etti ve aslın bizi ayakta tutan en önemli detaylardan bir tanesi de bu memnuniyettir. 10 yıl gerçekten uzun bir süre ve bu süre zarfında yaptığımız çalışmalar ile birlikte kalıcı olmayı da başardık. An itibarıyla sektörde birçok firmanın örnek aldığı ve rol model olarak belirlediği bir firma olarak karşınıza çıkıyoruz. Uygun fiyatlarımız ve kaliteli servis hizmetlerimiz ile birlikte yoğun taleplere en doğru ve en hızlı şekilde yanıt veriyor ve sizleri memnun etmeyi başarıyoruz.

Bunu laf olsun diye söylemiyoruz! Özel Arçelik Servis Bornova firması olarak gerçekten farklı olduğumuzu biliyor ve bunu da çalışmalarımıza en iyi şekilde yansıtıyoruz. Sizler de farkımızı görmek adına taleplerinizi iletebilir ve bu firmaya bir şans verebilirsiniz. Emin olun bugüne kadar aldığınız en kaliteli servis hizmeti sizleri bekliyor ve bu hizmetin karşılığında yüksek rakamlar talep etmiyoruz. İnsanlar kaliteyi ucuza satın almak istiyor ve bunu sağlayan firmaları da haliyle daha fazla tercih ediyor. Tercihlerinizi en doğru bir şekilde yapmanız adına yanınızda yer alıyor ve sizlere en iyisini sunuyoruz. Kusursuz bir teknoloji ve kusursuz bir deneyim ile ürünlerinizi baştan yaratmak istiyoruz.

İletişim kurmak özellikle bizim firmamız ile çok kolay… Çağrı merkezi çalışanlarımızın yanı sıra http://www.izmir-bolge.com online iletişim kanalımız da aktif olarak hizmet veriyor ve yoğun taleplere bu sayede aynı anda yanıt vermeyi de başarıyoruz. Sizler de bu kanalları tercih edebilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Doğuşhan BALCI {DogushanBALCI}

2007 senesinden bu yana network üzerine çalışmalar yapmaktayım. Şu an için özel bir firmanın ve İllegal Medya'nın içerik yöneticisiyim. Aynı zamanda Freelance olarak çalışmalarımı sürdürüyorum. Marmara Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği'nde eğitimim devam ediyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir