Behzat Ç. Geri Dönmeye Hazırlanıyor!

Konu Dışı DogushanBALCI

Türk dizi sektörüne yeni bir soluk kazandıran ve kısa sürede fanatiklerini arttıran Behzat Ç. siyasi yönden yaptığı eleştirilerden dolayı en sonunda RTÜK ve kanal tarafından yayından kaldırılmıştı. Uzun süredir hayranlarının tekrar geleceği yönündeki umutlarının sönmesine karşılık Emrah  Serbes’in attığı tweet tekrardan umutları yeşertti.

Dizi senaristi Emrah Serbes, ekşi sözlük’te dizinin tekrar kaldığı yerden devam edeceği yönündeki bir entry’e “olabilir görüşüyoruz.” şeklinde tweet yapmasının ardından binlerce rt ve beğeni geldi.

Ortaya atılan iddiaya göre ise dizinin Ocak ayında tekrardan yayınlanmaya başlayacağı fakat bu yayının internet üzerinden sansürsüz olarak yapılacağı belirtildi. Fakat, yeterli bütçeye internet üzerinden erişip erişemeyecekleri ise henüz belirsizliğini koruyor.

Ülkemizde internetten dizi yayınlanması ve izlenmesi henüz yeterince gelişmediği için maddi olarak kaynak bulabilecekleri yönünde sıkıntılar çekiliyor.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Doğuşhan BALCI {DogushanBALCI}

2007 senesinden bu yana network üzerine çalışmalar yapmaktayım. Şu an için özel bir firmanın ve İllegal Medya'nın içerik yöneticisiyim. Aynı zamanda Freelance olarak çalışmalarımı sürdürüyorum. Marmara Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği'nde eğitimim devam ediyor.

“Behzat Ç. Geri Dönmeye Hazırlanıyor!” üzerine 8 yorum

 1. Mobil Sohbet dedi ki:

  Bu müthiş haber. çok sevilen bir dizi olduguna inanıyoruö hayranları bu habere çok begenecegine eminim.

 2. Salim dedi ki:

  Harika bir haber. Gerçekten bir çok kişi her hafta bu diziyi bekleyecek. Bende o insanlardan birisiyim. İnşallah hemen başlar.

 3. zarif dedi ki:

  Diziyi henüz izlemedim ama baya tutan bir diziydi. İnternet ortamında dizinin kurtaracağını sanmıyorum. Nihayetinde tvde reklam ücretleri dudak uçurtan cinsten.

 4. Filmmekani dedi ki:

  Severek izlediğim bir diziydi hala izliyorum hatta eski bölümlerini umarım bir an önce tekrar yayına gelir 🙂

 5. Bu dizi gayet güzeldi ve yayından kaldırıldığı günden beri üzgünüm behsat ç. karakterine bayılıyorum gerçekten çok iyi oyuncu.

 6. salih aslan dedi ki:

  Behzat Amir iyi adam hoş adam sevenide vardı lakin artık işe yaramaz sanmıyorum tutmayacak siyasi konjöktür değişti artık dostlar düşman oldu behzat kime muhalif olacak tutmaz dizi 🙂

 7. film izle dedi ki:

  Böylesine efsane bir dizinin dönmesi benide mutlu eder. Birde leyla ile mecnun döndü mü tamamdır 😀

 8. teknoloji blogu dedi ki:

  bu dizinin geri gelmesini istemeyen yoktur sanırım çok başarılı bir diziydi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir