Basit Kilo Alma Yöntemleri

Konu Dışı DogushanBALCI

İnternet üzerinden paylaşılan bilgileri bir kenara bırakın. şimdi sizlere nitelikyasam.com üzerinden derlediğimiz birkaç ipucundan bahsedeceğiz kilo alma yöntemleri konusunda.

  • Kilo Aldırıcı Protein Tozları

Kadın veya erkek fark etmeksizin herkesin kullanabileceği bu protein tozları, spor yapan ve kas yapanların kullandığı cinsten değildir. Tamamen kilo aldırmaya yönelik üretilen bu besinleri kullanarak rahatlıkla kilo alabilirsiniz. Fakat kullanım klavuzuna bakmayı ve her gün sürekli olarak spor yapmayı ihmal etmemelisiniz.

  • Fıstık Ezmesi

İnternet üzerinden satışı yapılan veya bakkallarda marketlerde bulunan fıstık ezmelerini alıp sabah kahvaltısında yemeye özen gösterin. Bunun gibi çikolata, fındık ezmesi gibi ürünlere de bakmanızda fayda var. Kesinlikle kilo almanızda yardımcılar. Fakat yağ yapmalarından dolayı sürekli olarak su içmeyi de unutmamalısınız.

  • Kuru Üzüm

Yiyeceğiniz her öğüne kuru üzümü de ilave ederek sağlıklı bir şekilde kilo almaya başlayabilirsiniz. En temel kilo alma yöntemlerinden birisi de budur.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Doğuşhan BALCI {DogushanBALCI}

2007 senesinden bu yana network üzerine çalışmalar yapmaktayım. Şu an için özel bir firmanın ve İllegal Medya'nın içerik yöneticisiyim. Aynı zamanda Freelance olarak çalışmalarımı sürdürüyorum. Marmara Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği'nde eğitimim devam ediyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir