Astropay Nedir? Hangi Amaçla Kullanılır?

İnternet DogushanBALCI

Son yılların popüler sistemlerinden ön ödemeli kartlar, internette alışveriş yapmak isteyenlerin vazgeçilmezlerinden biri haline gelmiştir. Güvenilir alışveriş ve hızlı çözüm niteliği taşıyan bu yeni sistemler ile birlikte artık internet üzerinden rahatlıkla ürün yapabilir veya web sitelerine bakiye yükleyebilirsiniz.

Ön ödemeli kartların başında ise Astropay geliyor. Ukash, paykasa gibi sistemler ile hemen hemen aynı zamanda var olan fakat her zaman bir adım ilerde olmayı başarıp birçok sitenin tercih ettiği bu servisi hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Astropay kart almak için yapmanız gereken http://www.dolukart.com adresine tıkladıktan sonra canlı destek servisinden iletişime geçerek hizmet almak olacaktır. Böylece 2-3 dakikalık işlemin hemen ardından Astropay kodunuz elinizde olarak istediğiniz zaman kullanmanız için size teslim edilecektir.

Alakalı Kelimeler: , ,

Sosyal Ağlarda Paylaş

Doğuşhan BALCI {DogushanBALCI}

2007 senesinden bu yana network üzerine çalışmalar yapmaktayım. Şu an için özel bir firmanın ve İllegal Medya'nın içerik yöneticisiyim. Aynı zamanda Freelance olarak çalışmalarımı sürdürüyorum. Marmara Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği'nde eğitimim devam ediyor.

“Astropay Nedir? Hangi Amaçla Kullanılır?” üzerine 3 yorum

  1. Ebaye rakip olmakmı amaç ?

  2. çok yakında tüm internet alışverişlerinde astropay kullanılır hale gelecek diye düşünüyorum. hem güvenli hemde hızlı işlem açısından tercih edilebilen en mantıklı ödeme yöntemi.

  3. hdfilmizletr dedi ki:

    Teşekkürler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir