Astropay Güvenilir Mi?

İncelemeler DogushanBALCI

İnternet üzerinden alış veriş konusu ciddi bir konudur çünkü ufak bir hatada bilgileriniz kötü niyetli hackerların eline geçebilir ve o kişiler banka hesaplarınıza ulaşarak içlerini boşaltabilirler. Ancak artık bu tür konularda endişe duymanıza gerek olmadığını söyleyebilirim. Çünkü artık Astropay gibi güvenlik seviyesi üst düzeyde olan sistemler mevcuttur. Peki bu sistemler nasıl işlemektedir?

Öncelikle Astropay sistemi üzerinde size ait bir hesap oluşturuyorsunuz. Daha sonra bu hesap üzerinden kendi banka kartınız ya da kredi kartınız kullanarak kaç paralık bir Astropay Kart istiyorsanız o kadarlık ödeme gerçekleştiriyorsunuz. Bu konuda endişeniz olmasın. Sistem tamamen sizin bilgilerinizi korumak üzerine kurulmuş güvenlikli bir sistemdir. 7 / 24 görevinin başındaki insanlar tarafından kontrol edilmektedir. Daha sonra bu ödemeyi gerçekleştirdikten sonra bu sistemin geçerli olduğu bir sitede alış veriş yapmak istediğiniz zaman Astropay kart sistemine giriyorsunuz ve sizin için sanal kart oluşturmasını istiyorsunuz.

Sistem size 2 dakika geçerli olmak üzere 16 haneli bir kod veriyor ve alış veriş için ödeme yöntemi olarak bu sistemi seçtikten sonra süre dolmadan kodu girdiğiniz zaman ödemeyi gerçekleştirmiş oluyorsunuz. Böylelikle güvenli bir şekilde ödemenizi gerçekleştirmiş oluyorsunuz. Güvenlik seviyesi düşük internet sitelerinden alış veriş yapmak doğru bir davranış değildir ama bazen aradığımız ürünleri sadece bu sitelerde bulabiliyoruz, o zaman bu sistemleri kullanmak güvenliğimiz için bir zorunluluktur.

Alakalı Kelimeler: , ,

Sosyal Ağlarda Paylaş

Doğuşhan BALCI {DogushanBALCI}

2007 senesinden bu yana network üzerine çalışmalar yapmaktayım. Şu an için özel bir firmanın ve İllegal Medya'nın içerik yöneticisiyim. Aynı zamanda Freelance olarak çalışmalarımı sürdürüyorum. Marmara Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği'nde eğitimim devam ediyor.

“Astropay Güvenilir Mi?” üzerine 3 yorum

 1. Film İzle dedi ki:

  AstroPayCard Daha önce 2 kere alışverış yaptım güvenilir olmaması için bir neden yok gayet güvenilir tavsiye ederim herhangi bir sorun cıkmadı.
  bilginizi bizimle paylaştıgınız için teşekkür ederiz.

 2. sahibinden dedi ki:

  bence en güvenilir paypal sistemi

 3. cs go wall hack dedi ki:

  Astropay’i tüm ödeme işlemlerinde kullanıyorum. ön ödemeli kartlardan en iyisi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir