Animasyon Filmlerinin Yeni Adresi

Konu Dışı DogushanBALCI

Türkçe karşılığı “canlandırma” olan ama Türk film tarihinde “çizgi film” ismiyle kendine yer bulan animasyon filmleri, ister küçük ister büyük tüm film takipçilerinin severek takip ettiği bir kategori. Öyle ki bazen animasyon filmlerinin gişe rekorları kırdığına ve normal film türlerinden çok daha fazla rağbet gördüğüne tanık olabiliyoruz. Hem yapım aşamasındaki zorluklar nedeniyle emeğe saygı anlamında, hem de oluşturulan animasyon karakterlerinin insan zihninde çok daha kalıcı etkiler bırakması anlamında, animasyon filmleri büyük başarılara imza atabiliyor.

Peki, gelmiş geçmiş en iyi ve en yeni animasyon filmlerini nasıl bulabilirsiniz? Açıkçası internet ortamında animasyon filmlerini film severler ile buluşturan birkaç tane Türkçe site bulunuyor. Ancak bunlar içerisinde en güncel ve en pratik izleme imkânı sunan sitenin animasyonfilmlerim.com olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü bu sitede her gün en az 3 adet yeni animasyon filmi yayınlanıyor ve bu sayede sürekli güncellik korunuyor. Sitede, tarihin tozlu sayfalarında kalmış ve kült haline gelmiş animasyon filmlerini bulabileceğiniz gibi, aynı zamanda en son çıkan ve ses getiren animasyon filmlerini de takip edebilirsiniz.

Tek yapmanız gereken siteye giriş yaparak izlemek istediğiniz filmi bulmak ve hemen izlemeye başlamak. Aksiyondan komediye, dramdan bilim kurguya kadar çok sayıda kategoriye göre yerleştirilmiş olan animasyon filmlerinin her birinde, konu açıklaması, IMDB puanı ve çekim yılı gibi özellikleri belirtildiği için izlemek istediğiniz filmi seçmekte zorlanmayacaksınız. Çoğu filmin 720p kalitesinde eklendiği bu sitede, bunlara ek olarak izleme kalitenizi arttıracak “sinema modu” ve “tam ekran” gibi özellikler de bulunuyor.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Doğuşhan BALCI {DogushanBALCI}

2007 senesinden bu yana network üzerine çalışmalar yapmaktayım. Şu an için özel bir firmanın ve İllegal Medya'nın içerik yöneticisiyim. Aynı zamanda Freelance olarak çalışmalarımı sürdürüyorum. Marmara Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği'nde eğitimim devam ediyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir