Android Saatler Kaspersky Korumasında

Haberler DogushanBALCI

Dünyanın en büyük güvenlik yazılımlarından Kaspersky, yeni güncellemesi ile Android Saatlerinde korumasını üstlenmiş durumda.

2015 yılı boyunca yapmış olduğu analiz ve sonuçlarda 17 milyona yakın kötü niyetli yazılımı yakalayan Kaspersky, Android cihazlar için bu konuda büyük bir koruma kalkanı oluşturdu. Cihazında Kaspersky Lab’a ait yazılımı kullanan kullanıcıların cihazlarının güvenliği sağlanırken, geçtiğimiz günlerde gelen güncelleme ile birlikte artık cihaz güvenliğiniz Android Wear kullanan saatlere kadar yükseldi.

Kaspersky Internet Security for Android uygulamasını eşleştirdiğiniz bir cihaza, gelen güvenlik bildirimleri artık Android Wear işletim sistemli akıllı saatinizde de gösterilebilecek. Saatiniz ile sesli alarmı etkinleştirerek, kaybolan cihazınızı rahatlıkla bulabilir, antivirüs veritabanı güncelleştirmesi sağlayabilirsiniz. Gelen yeni sürüm ile birlikte Android 6.0 kullanıcıları da cihazlarının korumasını rahatlıkla sağlayabiliyor olacak.

Google’dan geçtiğimiz aylarda en iyi geliştirici ödülünü alan Kaspersky Lab, her geçen gün koruma adı altında birçok AR-GE faaliyeti gerçekleştirmekte. Gelen güncelleştirme de bunun en büyük göstergesi konumunda.

 

Sosyal Ağlarda Paylaş

Doğuşhan BALCI {DogushanBALCI}

2007 senesinden bu yana network üzerine çalışmalar yapmaktayım. Şu an için özel bir firmanın ve İllegal Medya'nın içerik yöneticisiyim. Aynı zamanda Freelance olarak çalışmalarımı sürdürüyorum. Marmara Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği'nde eğitimim devam ediyor.

“Android Saatler Kaspersky Korumasında” üzerine 2 yorum

  1. terikaoi dedi ki:

    bu harika bilgiler kimi zaman insanın hayatını kurtarıyor. teşekkürler!

  2. cortaesoi dedi ki:

    kaspersky kullanmayalı yıllar oldu ama son güncellemesi çok iyi diyorlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir