Android için Sanal Gerçeklik (VR) Oyunları

İncelemeler DogushanBALCI

Google tarafından piyasaya sunulan CardBoard’lar neredeyse her evde bulunmaya başladı. Bununla birlikte yapımcı firmalar da Android için VR destekli oyunlar çıkarmayı hedef haline getirdi. Android için paylaşılan ve ücretsiz olarak sunulan VR oyunlarına bir göz atalım.

 • Zombie Shooter VR

Listemizin ilk sırasında Zombie Shooter VR var. Sanal gerçeklik adına ilk çalışmalardan birisi olan ve şu ana kadar milyonlarca kişinin ilgiyle oynadığı yapım CardBoard için uyumlu olmasından dolayı çok fazla tercih ediliyor. Şimdi zombi avlamanın tam zamanı.

 • Cardboard Catapult VR

Catapultun başına geçin ve en iyi atışınızı yapın. Bu sanal gerçeklik oyunu ise diğerlerine göre biraz daha basit olmasına rağmen oynaması oldukça keyifli ücretsiz bir yapımdır.

 • CardBoard Flappy

Bir zamanın efsane oyunu olarak tarihe karışan Flappy Bird şimdi de Virtual Reality oyunuyla bizlerle buluşuyor. CardBoard Flappy ismiyle play storedaki yerini alan oyunu hemen indirip Google ürününüzün önüne koyun.

Alakalı Kelimeler: , ,

Sosyal Ağlarda Paylaş

Doğuşhan BALCI {DogushanBALCI}

2007 senesinden bu yana network üzerine çalışmalar yapmaktayım. Şu an için özel bir firmanın ve İllegal Medya'nın içerik yöneticisiyim. Aynı zamanda Freelance olarak çalışmalarımı sürdürüyorum. Marmara Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği'nde eğitimim devam ediyor.

“Android için Sanal Gerçeklik (VR) Oyunları” üzerine 8 yorum

 1. hamile diyeti dedi ki:

  Geçen hafta aldım sanal gerçeklik gözlügü güzel ama biyerden sonra artık sıkmaya başlıyor aslında sıkmak dedigim bağlıyor bırakamıyorsun

 2. Teknoloji şu son 5 yılda çok büyük bir ilerleme kaydetti özellikle oyun dünyasında, şimdi yakında Türklerde birşeyler yapıcaklarmış büyük bir proje bakalım hayırlısı.

 3. artık şu vr oyunları da geliştirilsede daha keyifli oynasak teşekkürler 🙂

 4. bu sanal gerçeklik müthiş bir şey. denemeyi çok istiyorum.

 5. Selim Gündüz dedi ki:

  Kadıköy vinç kiralama servisimizde de bu oyunları oynuyoruz 😀

 6. ali dedi ki:

  özellikle zombie shooter oyunu harika

 7. karadenizhaber dedi ki:

  daha çok oyun var.anca güzel oyunlar listelenmiş şuan

 8. Bilgilendirmeler için teşekkür ederiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir