Android 7.0 Nougat Hangi Telefonlarda Yayınlanacak?

Haberler DogushanBALCI

Google tarafından geliştirilen ve önümüzdeki günlerde kullanıcıya sunulacak olan Android 7.0 Nougat ilk olarak hangi telefon modellerinde yer alacak?

Her geçen gün yeni sürümü ile kullanıcılarından tam not almayı başaran Android bu sefer de Android 7.0 Nougat ile karşımızda olacak. Fakat, daha gelişmiş özelliklere sahip olmasından dolayı ilk olarak yüksek modellerde yayınlanması planlanan bu işletim sistemi sürümünün LG, ve HTC ‘nin yeni modelleri ile birlikte piyasada olacağı söyleniyor.

Android 7.0 Nougat güncellemesi alacak olan modeller HTC One A9, LG G5 ve LG V10 olacağı açıklandı. Bunun dışında HUAWEI’nin de birkaç modeline Android 7.0 Nougat güncellemesi yapacağı gelen iddialar arasında yer alıyor. Şu an için yeni işletim sistemi hazırlıklarını sürdüren Samsung cephesinde bir açıklama bulunmuyor.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Doğuşhan BALCI {DogushanBALCI}

2007 senesinden bu yana network üzerine çalışmalar yapmaktayım. Şu an için özel bir firmanın ve İllegal Medya'nın içerik yöneticisiyim. Aynı zamanda Freelance olarak çalışmalarımı sürdürüyorum. Marmara Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği'nde eğitimim devam ediyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir