2 Broke Girls 6. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Konu Dışı DogushanBALCI

Dünya çapında bir ün kazanan komedi dizisi 2 Broke Girls, kaldığı yerden devam ediyor. 2 genç kızın birlikte yaptıkları olayları anlatan dizinin komik tarafı ise, kızlarımızdan birinin zamanında çok zengin olup şimdi çok fakir olması, diğerinin ise doğduğundan beri fakir olması. Buradaki çatışmayı da gözler önüne seren iki garsonun hayatı sizleri çok eğlendirecke.

2 Broke Girls 6. Sezon başlangıç tarihi yapımcılar tarafından 10 Ekim 2016 olarak belirlendi. CBS kanalında ilk bölümü ile sezona açılış yapacak olan 2 Broke Girls yeni sezonu hakkında henüz net bilgiler bulunmamakta. Her sezon olduğu gibi bölüm sayısının aynı tutulacağını söyleyebiliriz.

Diziyle ilgili detaylı bilgi almak ve sorularınızın cevap bulmasını istiyorsanız, yorum kısmından bizlere sorularınızı ulaştırabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Doğuşhan BALCI {DogushanBALCI}

2007 senesinden bu yana network üzerine çalışmalar yapmaktayım. Şu an için özel bir firmanın ve İllegal Medya'nın içerik yöneticisiyim. Aynı zamanda Freelance olarak çalışmalarımı sürdürüyorum. Marmara Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği'nde eğitimim devam ediyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir