18.07.2016 İddaa Tahminleri

Konu Dışı DogushanBALCI

Yaşanılan olayların ardından ülkemizde ve dünyada spor kaldığı yerden devam ediyor. Türkiye ve diğer Avrupa takımları hazırlık maçları ile yeni sezona iyi bir giriş yapmanın derdindeler. 18 Temmuz 2016 iddaa haberlerine ve tahminlerine baktığımızda ise ülkemizden Konyaspor’un maçının olduğunu görüyoruz.

Bugün saat 18.00’de Katar takımlarından Lekhwiya SC ile karşı karşıya gelecek olan geçen sezonun lig üçüncüsü Konyaspor, maç saatini beklemeye başladı. Geçen sezon yarattığı başarıyı bir kademe daha yükseltmenin derdinde olan Anadolu ekibinin yeni transferleri ve kadro güncellemesi oldukça beğenildi. Katar’ın güçsüz takımlarından Lekhwiya SC ile karşılaşacak olan Konyaspor bu maçtan rahat bir galibiyetle ayrılacak gibi duruyor. Gol yemeden maçı bitirebilmesi muhtemel çünkü geçtiğimiz sezonki performansını hazırlıklarda da gösteren bir takım görüntüsü yaratmış durumda.

Canlı iddaa tahminleri üzerine yoğunlaşan bahisçilerin bu maça iyi konsantre olmalarını ve olabildiğince dikkatli şekilde maçı takip ederek, hazırlık maçı olduğunu unutmadan tahminlerini yapmaları gerektiğini düşünüyoruz ve bu konuda öğütler veriyoruz. Tahminimiz MS1, 2-3 gol üzerinedir.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Doğuşhan BALCI {DogushanBALCI}

2007 senesinden bu yana network üzerine çalışmalar yapmaktayım. Şu an için özel bir firmanın ve İllegal Medya'nın içerik yöneticisiyim. Aynı zamanda Freelance olarak çalışmalarımı sürdürüyorum. Marmara Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği'nde eğitimim devam ediyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir